YouTube Trip Advisor Facebook

Reference

1. - 4. 10. 2015, Dagmar a Jan Ouhrabkovi

Ještě jednou bychom chtěli srdečně poděkovat za velmi příjemný pobyt ve Vašem krásném penzionu s perfektním servisem, vynikajícími službami a především skvělým přístupem Vašeho personálu. S velmi příjemnými pocity z prodlouženého víkendu v Beskydech umocněných nejen krásným počasím, ale také pohodovým zázemím Vašeho penzionu lze zcela přirozeně doporučit návštěvníkům této lokality kvalitní ubytování na úrovni, využití perfektně sestavených pobytových balíčků, výbornou kuchyni, příjemné prostředí pro odpočinek - wellness a v neposlední řadě služby dobře organizovaného příjemného týmu tvořícího to nejdůležitější zázemí pro spokojenost klientů.

Rozhodně jsem u Vás nebyli naposledy:-).

 

4. - 6. 4. 2014, p. Hudečková

Ráda bych vyjádřila své (a svých blízkých) díky za bezvadnou akci, uskutečněnou začátkem dubna na Penzionu Ovečka - Cvičení s Ivetou.  Skvělý program, skvělá organizace, ubytování,strava standardní pro Ovečku = perfektní!!! Skvěle jsme se bavily, sešla se výborná skupina účastnic celého víkendu. Ráda bych vyjádřila poděkování Vám za nápad, organizaci, výběr termínu (který se nám všem hodil :-)), skladbu aktivit.                 

Shrnuto: děkuji, skvěle odvedená práce :-).

 

11. 2. 2014, p. Beránková spolu s p. Terezou Kostkovou a p. Alešem HámouChtěli bychom Vám poděkovat za krásné ubytování!!! Ačkoliv ze začátku jsme nebyli nadšeni ze vzdálenosti, musíme Vám říct, že to bylo úžasné.  Chovali se k nám všichni tak báječně a slečna servírka a pan kuchař nás tak hýčkali, že se to nedá ani vyprávět. Opravdu to bylo moc milé, jak nás opečovávali. Terezka i Aleš byli také moc spokojení. Také jsme se patřičně zdrželi a nakonec jsme strávili i ve společnosti obou našich hostitelů moc hezký večer. Moc Vám za to chci poděkovat.

Ráno jsme se probudili do naprosto pohádkově zasněžené krajiny, což dodalo celému pobytu ve Vašem kraji tu nejkrásnější poetickou tečku.

Byl to moc hezký zájezd a ještě jednou Vám mockrát za všechny děkuji.Doufám někdy na viděnou.

 

1. 1. 2014 - manželé Andrea a Michal Knödl

Ještě jednou bych za sebe i manžela chtěla poděkovat za bezvadný Silvestrovský pobyt ve Vašem penzionu. Opět jsme odjížděli velice spokojení, protože u Vás pravidelně nacházíme to, co hledáme - dobré jídlo, příjemné prostředí, ochotný personál a díky pokoji LUX také dokonalý klid. Proto bych Vás chtěla poprosit, abyste nám pokoj LUX už nyní rezervovali opět na dobu okolo Silvestra 2014 , abychom měli jistotu, že tento náš oblíbený pokoj budeme znovu mít pro sebe :-)


10. 12. 2013, p. Aleš Prokop
 

Dovolte mi, složit poklonu za vynikající bramborové placky na plotně, které jsem měl možnost ochutnat při moji návštěvě vašeho penzionu letos v říjnu. 

 

16.5.2013, p. Kavka

Před nedávnem jsem s dcerou ve Vašem krásném penzionu strávil nádherný víkend (až na počasí,ale to zřejmě neovlivníte ) a chtěl bych

Vám touto cestou ještě jednou poděkovat. Opravdu jsem se u Vás cítil jako doma, spoustě známým jsem Váš penzion již doporučil. Děkuji za vše a přeji příjemný den.

 
2. 4. 2013, manželé Molnárovi

Moc děkujeme za velmi příjemný pobyt ve vašem penzionu.Byli jsme moc spokojeni!

Rádi vás znovu navštívíme a budeme i dále doporučovat!

 

2. 2. 2013, p. Marta Teichmannová

Dobrý den! Zážitek na Ovečce byl splněn do posledního bodu. Musím říci, že i přístup personálu byl velice profesionální, byli velice milí, ochotní. Ubytování krásné, prostředí nádherné, stravování vynikající. Tento zážitek můžu vřele doporučit. I my se na Ovečku určitě vrátíme.


9. 12. 2012, p. Beáta Nekorancová

Chcela by som poďakovať za príjemný víkend,ktorý sme strávili s kamarátkami u Vás, pekné ubytovanie, skvelé služby, výborná kuchyňa a samozrejme veľmi príjemný a ochotný personál:-))

 

2. 10. 2012, manželé Martina a Martin Hofrovi 

Chtěla bych vyjádřit velkou spokojenost s pobytem, který jsem s manželem absolvovala v pokoji Lux. Byli jsme nadmíru spokojeni s penzionem, stravováním a v neposlední řadě přístupem personálu. Za tři dny jsme se setkali s několika zaměstnanci a bez rozdílu "směny" jsme byli se všemi opravdu spokojeni. Personál jak v restauraci, tak na recepci byl ochotný, příjemný a přátelský. Svou svatební cestu jsme si užili bez jediného mráčku a cítili jsme se u vás vítáni. Budeme váš penzion určitě doporučovat!
Hodnotím vysokou kvalitu a standard ubytování, stravování a služeb.

 

19. 9. 2012, p. Foberová Andrea

Já osobně i můj manžel a zároveň mí rodiče jsme byli u Vás v penzionu velice spokojení, děkujeme! 

Ubytování, strava i personál opravdu skvělé. Moc rádi bychom k Vám opět zavítali.

 

14. 9. 2012, manželé Milada a Josef Měrkovi

Rádi bychom touto cestou,ještě jednou poděkovali za krásné chvíle,které jsme u Vás strávili.

Jezdíme na dovolené po celé naší republice,ale s tak skvělou organizací a prostředím jsme se opravdu dlouho nesetkali.

Musím vyzdvihnout ochotu a nasazení celého personálu.

Také,co se týče vyžití,je úžasné to propojení komplexů a sportovišť.

Jediná malá výtka- ČAS TADY STRAŠNĚ RYCHLE UTÍKÁ-to ale asi nezměníte,že? :-)))

 

17. 8. 2012, rodina Zatloukalových

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za báječnou dovolenou ve vašem penzionu, který je obklopen nádhernou krajinou.Naše dovolená byla opravdu plná zážítku (jízda na koních, privátní wellnes, minigolf, jízda na sagway a takto bych mohla jmenovat do nekonečna).

Ubytování v penzionu bylo opravdu luxusní, výborné jídlo a v neposlední řadě milý, ochotný a příjemný personál a to zejména na recepci.

 

30. 6. 2012, p. Jaroslav Silber

Chtěl bych tímto poděkovat za bezvadný přístup a servis, který nám byl poskytnut v Penzionu Ovečka.

Navzdory prvotnímu nedorozumění, které váš personál v obsazení veselé paní provozní zvládl s profesionální bravurností ač na mou manželku šly mdloby, tak jsme byli opravdu velice spokojeni  jak s přístupem, tak s nabízenými službami a zároveň i s kuchyní. Tomuto oddělení, bychom chtěli také složit hlubokou poklonu, jelikož své nasazení zvládají opravdu excelentně. V případě že rozhodneme opět zavítat do vašeho okolí, ubytování bude zaručeně u vás.

 

14. 2. 2013, p. Michal Štěrba

Tímto dopisem bych chtěl poděkovat celému personálu Penzionu Ovečka.

V době od 4.-11.2.2012 jsme s rodinou trávili jarní prázdniny v penzionu Ovečka a byli jsme po celou dobu pobytu nesmírně spokojeni s veškerými službami které Ovečka nabízí.

Překvapivě rychlá reakce na prvotní rezervaci pobytu, poskytnutí všech potřebných informací při prvním telefonátu.

Příjemné uvítání v den příjezdu, perfektně připravený a nachystaný pokoj.

Jídelní lístek-přehledný, skladba jídel pro děti i dospělé přehledně zpracované, takže jsme vždy věděli co budeme jíst a dokázali jsme si jídlo představit, chutné a vždy plnohodnotné porce, zákusek, který byl příjemnou tečkou za vynikající večeří.

Snídaně formou bufetu ,vždy s dostatečným množstvím a výběrem pochutin k pečivu,dostatek čaje,kávy ,atd.

Příjemný personál který nám zajistil slevy v lyžařských areálech,snažil se vyjít vstříc a poskytnul vždy přesné a spolehlivé informace, pokud jsme nějaké potřebovali vědět.

Přejeme Vám mnoho spokojených, platících a vracejících se klientů, kteří budou šířit jen samé dobré zprávy o Penzionu Ovečka.


Reference návštěvníků a klientů

 


Novinky

Anketa Penzion roku 2018 (16.11.2018)

Vítězství pro Ovečku v roce 2018


Pobytové balíčky Penzionu Ovečka (14.11.2018)

Vyberte si některý z námi nabízených pobytových balíčků!


Svatý Martin na Ovečce (23.10.2018)

Tradiční svatomartínské menu


Anketa Penzion roku 2018 (26.06.2018)

Nový ročník ankety Penzion roku je opět zde. Budeme velmi rádi, pokud náš penzion podpoříte....


zobrazit další aktuality

Virtuální prohlídka


Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'29.605"N, 18°41'49.713"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

3D Virtuální prohlídka penzionu Ovečka

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: