Penzion Ovečka - bééézvadnééé místo

Logo Penzion Ovečka
ONLINE REZERVACE
Počet nocí
Zima v Penzionu Ovečka Okolí Penzionu Ovečka penzion Ovečka Penzion Ovečka v Beskydech Penzion Ovečka v Beskydech Penzion Ovečka v Beskydech Wellness v Penzionu Ovečka
1. místo nejpohodlnější penzion, 3. místo penzion roku v MS kraji a TOP 25 v Penzion roku 2016

Reference

virtuální prohlídka penzionu ovečka

Vitální pohyb bez bariér 

Novinky na email

TrustScore
Vynikající
4.9
104 recenze
TrustYou

Penzion Ovečka

TrustScore je nezávislý index, který zpracovává a monitoruje hodnocení hotelů a komentáře hostů z veřejně dostupných zdrojů.

Zobrazit více »

Bahenec

Bahenec

Bystřice Louka

Bystřice Paseky

Hrcava

Kam v Beskydech

Díky své lokalitě v Těšínských Beskydech na pomezí česko-polsko-slovenských hranic nabízí Penzion Ovečka svým hostům spoustu sportovních a volnočasových aktivit. 

Dřevěné kostely v Beskydech

Dřevěné kostelíky a kaple, které byly vystavěny převážně ze dřeva, nalezneme ve značném počtu hlavně ve východní Evropě, kde jsou stále populární.

Tyto   sakrální stavby byly v historické době, při procesu christianizace, stavěny také na mnoha místech Moravy a Slezska.

V naší republice je v současnosti evidováno na 60 dřevěných kostelů kaplí a kapliček. Téměř polovina z nich je situována na území Moravskoslezského kraje – největší koncentrace jich je ve Slezsku, na bývalém historickém území Těšínského Slezska. 

Dřevěné kostely na české straně Beskyd

Dřevěné kostely na polské straně Beskyd 

Cyklostezky v Beskydech

Oblast Moravskoslezských Beskyd je pro cyklisty vhodným místem od jara do podzimu. Nachází se zde množství cyklotras, které jsou náročností vhodné pro všechny cyklisty. Začátečníci a rodiny s malými dětmi mohou zvolit méně náročné trasy, cedoucí po klidných asfaltových komunikacích v údolí. Zkušení a adrenalinoví cyklisté poté některou trasu, která Vás zavede na horské hřebeny či do kolních států. Jeden den můžete vyměnit kolo za segway a oživit tak výlet po okolí něčím novým a netradičním. 

Cyklostezky

V této oblasti Beskyd jsou tři speciálně značené cyklotrasy vhodné por nevidomé a slabozraké cyklisty. 

Cyklostezky pro nevidomé 

Zima v Beskydech

Když udeří ta správná zima a okolní kopce zasype sníh, vypadá to tady u nás jako na Ladově obrázku. Byl by hřích této idylky nevyužít.

Okolí Penzionu můžete využít pro stavbu sněhuláka a koulovačku, která k zimě prostě patří. 
A kam za zimními sporty? V okolí najdete dostatek lyžařských areálů a sjezdovek, kde se vyřádí lyžaři a snowboardisté různých zkušeností.
Pokud neholdujete sjezdovému lyžování, nasaďte na hohy běžky a vydejte se prozkoumat krásu okolních hor.  

Kam na lyže

Kam na běžky